BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Apie auksą


Garsas

Šią akimirką turiu pasirinkti - arba labai daug žodžių, arba labai mažai. Arba pasiaiškinimai sau, kodėl manęs čia nebėra nors būti noriu, arba nuolanki tyla ir vaizdai. Turbūt paprastesnis variantas.

Trumpai - jau trečias mėnuo, kai dar kartą apverčiau gyvenimą aukštyn kojom. Pakeičiau darbą, pakeičiau miestą, pakeičiau šalį. Nepabėgau labai toli - stabtelėjau Rygoje. Padariau tai, ką senai norėjau padaryti ir dabar esu laimingas. Net labai. Na, bent jau kiek tai susiję su darbu.:)

Vargu, ar labai daug mano prenumeratorių skaitydavo, ką aš blevyzgodavau tarp nuotraukų, bet dabar kaip ir galėčiau apsispręsti - ar kartais nepradėti rašyti angliškai… Tai leistų mano naujiesiems kolegoms prisijungti prie mano skaitytojų (taip, gerokai narciziška iš mano pusės). Kuriems iš jūsų tai būtų nepriimtina?

Kadangi mažumėl apsirgau ir turėjau šiek tiek laiko, tai galiausiai perbėgau per nuotraukas ir dabar jau nusprendžiau, kad sukėliau viską, ką buvau vertingesnio sufotkinęs per pastaruosius pusantrų metų. Tai jei pavyks viską sėkmingai patalpinti į blogą, laikysiu, kad etapas baigtas ir vėl galiu ieškoti savęs fotografijoje. Įdomu, kaip seksis. Neapleidžia jausmas, kad aš esu toj ‘damn it I suck’ duobėj.

Tas pats ir su šiais vaizdeliais. Nieko mandro. Abstrakcijos iš Smiltynės prieš daugiau nei metus.

p.s. dabar turbūt reikia persikvalifikuot į emigranto dienoraštį…

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ eNyu | 2010-09-21. Temos: , ,

12 komentarai įrašui “Apie auksą”

 1. Skaitysiu ir angliškai.
  Pavydžiu pasikeitimų :)

 2. Dar komentuosiu: ačiū už “duobės” paveiksliuką :) Tikra tiesa, beveik atitinka :) Kuo daugiau kažkas giria, tuo labiau galvoji, kad padarytos nuotraukos - šlamštas. Nuoširdžiai baisiuosi savo nuotraukomis, kokios jos mėgėjiškos :)
  O ir už garsą ačiū.

 3. Mykolai, dėkui už malonų komentarą. Jau buvau pamiršęs, kaip smagu juos gauti.

  Aš tai jaučiuos esąs giliai toj duobėj. Jau kokius metus. Atrodo, kad aplink fotografuoja visi, kas netingi ir bent mano akimis žiūrint - geriau už mane. Tai ir tikslo, kaip ir, nelieka. Bet manykim, kad čia išties tik duobė.:)

  Paskaičius visokias naujienas vėl sukilo noras atsinaujinti įrangą, bet kiek neramu su tokiu mano aktyvumu. O gal kaip tik vėl sugrąžintų meilę… Sunkiausia pasaulyje - suvokti save.:)

 4. Welcome back :)

  Jeigu fotografuoti tik dėl to, kad kiti fotografuoja, tai, manau, tikrai neverta. Bet jeigu atrandi, kas labiausiai pačiam patinka fotografijoje ir nefotografuoji kiekvienos iš eilės pamatytos gėlės :) tada jokio skirtumo, ar kiti daro geriau, ar ne. Bent jau man taip. Bent jau aš manau, kad fotografija turi būti ne iki beprotybės Photoshop’e nudailintas vaizdas, bet ji turi kažką papasakoti, joje turi būti žmogaus. Juk visų geriausių senųjų fotografų darbai ne kokybiški, bet kažką papasakojantys.

 5. O auksas kur ?

 6. pokyčiai dažniausia tik gerai, na kartais reikia laiko kol juose atrandam prasmę. get up and keep going! ir aš ačiū už dammit :)

 7. Prieš keletą dienų kaip tik masčiau, kad nieko neberašai, nuotraukų nebededi :] rašyk angliškai arba lietuviškai, kitaip nesuprasiu ;D
  O dėl tų fotografinių duobių tai būna, man kaip tik pastaroji užėjusi (o dar ir fotoaparato viršutinį LCD suskaldžiau :| ), todėl laukiu studijų ir tikiuosi iš tos duobės išsikabarot.

 8. Ne technikoj esmė :) Nors aišku, geresnė technika, maloniau dirbasi, geriau gaunasi.

 9. Evaldai, sutinku. Esmė tik tame, kad kai esmi savikritiškas, tai pradedi mąstyt, kad nepapasakoji istorijų, kurios būtų įdomesnės už kažkieno kito.

  Daliau, laukuose. Miškuose. Apsidairyk.

  Asta, šitie pokyčiai labai rimtai pasverti. Ir prasmė labai aiški. Dabar svarbu tik įgyvendinti viską iki galo.

  Lukai, džiugu, kad prisimeni. Kitom kalbom ir man pačiam sunkoka būtų rašyt.:) O duobės duobėm - svarbu, kad nebūtų bedugnės.:)

  Mykolai, niekas nežino to geriau už mane. Na gerai, aišku, kad yra žinančių tai geriau už mane. Bet aš ilgą laiką fotkinau muiline, mobiliaku, o pastaruosius ketverius metus tuo pačiu D50 veidroduku. Bet aš labiau kalbu ne apie tai, ką man naujas kūnelis padėtų nuveikti iš techninės pusės (nors noriu paeksperimentuoti su video), bet labiau apie tai, kaip jis mane priverstų jaustis - ar sukeltų naują meilę ir naują norą eksperimentuot ir mokytis.

 10. hah, lygiai tokia pati situacija ir man - fotografijoj duobė, gyvenime radikalūs pokyčiai ir nauja šalis,ir mano blogas tyli :) Rašyk angliškai, rašyk vaizdais - pastarąjį dalyką moki tikrai neblogai :) RSS feede liksi bet kokiu atveju ir džiaugiuos, kad nuo jo jau krenta voratinkliai. Gal ir man pačiam pasamonė sukirbės ir vėl noras rašyt atsiras :)

 11. Kaip gerai, kad grizai.

 12. Retai paskaitau Tave, bet kai vėl “atrandu” (kievieną karta iš naujo) - būna labai šilta ir ramu. Žinai, ką noriu pasakyti dėl foto? Kodėl to fotkint nori kitiems? Fotkink sau, ieškok rakursų, kurie pamalonintų Tave ir jei tai patiks kitiems, tai tik papildomas pastirpinimas bus. Būna dienų, kai aš viską matau kadrais, žinai, einu ir matau viską plačiais arba mažais kvadratėliais… tada suprantu, kad atėjo laikas pasiimti į rankas tai, ką tuo metu galiu, o šiuo metu džiaugiuosi nauja technika rankose, bet ir prie jos reikia prisiderinti, nepleškinti bet ko ir bet kur. Šiuo metu man norisi ramybės vaizduose, tai bandau ir įgyvendinti - visa kita, tegu eina velniop :)
  Rašyk, taip pat, tik dėl to ir tik tada, kai/kad tau tai teikia malonumo :)
  Štai tiek. Draugiškas apskabinimas ir šypsena :)

Palikti komentarą