BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Pavasaris || Spring

Mane pažįstantys (netgi blogo skaitytojai) puikiai žino, kad aš išties mėgstu dainuoti (nors ir neoficialiai, bet pasižymėjau kiekvienoje gatvės muzikos dienoje). Mėgstu tiek, kad aplinkiniams tą primenu kiekvienu įmanomu atveju. Galbūt dėl to nelabai turiu kam dainuoti - tad nusprendžiau paerzinti savo skaitytojus. Taip galėsiu jaustis sudalyvavęs GMD.:) Pradėsiu nuo labai senų pabandymų. Komentarai, žinoma, labai laukiami (įprastai, aš puikiai žinau savo intonacijos klaidas, kad pjaunu pro šalį, kad neturiu balso ir dainuodamas atrodau ypač juokingai - bet galit parašyti net ir tai).:)

ENG: The people who know me are aware that I really love to sing. I keep reminding that on every possible occasion. That’s why there’s not too many people left that still listen to me.:) And since today Lithuania is celebrating Street music day - an annual event where hundreds of musicians, bands and artists rush the streets and perform music, I have to participate as well. I’ll start with some old tries. Would be happy to hear feedback (I’m usually aware of intonation mistakes, that I’m off-key and look completely funny when I sing - but don’t let that stop you).

The song is Pavasaris (Spring) by one of my favorite independent artists - Domantas Razauskas. This time in LIT.

p.s. akivaizdu, kad šiuo metu eksperimentuoju su blogo kalba. Pakomentuokit - ar yra kas nors, kas skaitytų mano blevyzgas, bet su anglų kalba nedraugauja?
ENG: obviously I’m still trying to see what to do with the language of the blog. Care to comment? Should I expect to have readers in English?

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ eNyu | 2011-05-07. Temos: , , ,

10 komentarai įrašui “Pavasaris || Spring”

 1. Gražu :), man patiko, vien dėl gitaros skambesio šis įrašas vertas pačio didžiausio įvertinimo.

 2. Nuostabu ir man patiko. Ačiū už gerą dainą. Tikriausia daina savo kūrybos. Gegužį Kaune vyks Hansos dienos. Atvažiuok į Kauną padainuoti. Sekmės ir gero savaitgalio :)

 3. aš jau buvau praradusi viltį, kad šiame bloge atsiras kažkas naujo. smagu, kad klydau :)

  in english, lithuanian or french - just keep it up.

 4. BLOGas.lt užsieniečių ne itin lankomas, manyčiau, tad gali rašyt tiesiog gimtąja kalba, kad ir kaip jos būtų gėda (?) :D

 5. Visiškai negėda tos kalbos, netgi priešingai. Bet spręsti, kiek mano blogas lankomas užsieniečių, kiek ne - net aš nesiryžtu. Kolegos mano - 9 tautybių, tad naivią tikimybę matau…

 6. Na, tada čia visai kita šneka :)

 7. Dar galiu patikslinti. Matai, aš Latvijoj gyvenu.:)

 8. Ooo.. Latvija! Smagu girdėt :)

 9. Kodėl?

 10. Nostalgija ir prisiminimai ;D

Palikti komentarą