Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-09-28

Hi5 Pushkin | Arba naktinės klajonės po Rygą

Publikuota: Tema

Visą šią vasarą darbe spoksau per langą ir stebiu prognozes labiau nei įprastai. Kiekvieną vakarą tikiuosi, kad bus sausa ir švies saulė. Na, bent bus sausa.:) Ir darau tai dėl to, kad draugai užkrėtė longboard‘ų bacila. Žiauriai smagus reikalas - turbūt vienintelis sportas, kuriuo galiu užsiimti vienas (nors su draugais, aišku, smagiau), ir kuriam jausčiau tokį entuziazmą. Plius - jo privalumas yra ir tai, kad jei tik oras geras, tai namie nesėdi, nes kitaip sąžinė užgrauš - “o jei kitą dieną lis…”.

Kadangi mano gimtadienio proga mane aplankė draugai tai išlėkėm į naktinę Rygą pavingiuot. Naktinės nuotaikos čia:

Beje, berods neminėjau, kad per tą laiką, kol ignoruoju blog’ą padariau sig update’ą. Dabar karts nuo karto pašaudau (kur kas rečiau nei norėčiau ar reikėtų) su Nikon D7000. Šitas klipukas ir buvo nufilmuotas su Nikon D7000 ir Tamron 17-50 f/2.8.

Jau iš pirmo klipo matau, kokių klaidų reikėtų nedaryti. Pavyzdžiui, bent ISO prieš filmuojant galėčiau sumažinti… Svarbu, kad malonu mokytis.:)

Patiko (0)


Atgal į: Hi5 Pushkin | Arba naktinės klajonės po Rygą