BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Išdegę peizažai

Ką tik susimąsčiau, kad mano temos pasidarė labai jau socialinės.:) Iš tiesų, tai labai prasmingai praleidau ilgąjį savaitgalį, o iki socialinių temų prieisim. Paklausiau tėvukų, prisijungiau prie mynimo iki Juodkrantės ir nesuklydau. Kelionė buvo smagi, ne tokia sunki, kokia prieš tai pasirodė, be to nusimaudėm jūroj, tad jau atidarėm sezoną.:)
Pakeliui į Juodkrantę pirmą kartą iš vidaus pamačiau išdegusius Smiltynės plotus. Net aiktelėjau važiuodamas. Milžiniški plotai, kurie gniaužia kvapą. Ir svarbiausia, kad tai iliustruoja, kaip greitai galima kažką sunaikinti.
Tai va, dabar keletas kadrų ta socialine tematika.:)

Nudegęs Smiltynės kalnapušių miškas

Nudegęs Smiltynės kalnapušių miškas

Nudegęs Smiltynės kalnapušių miškas

Nudegęs Smiltynės kalnapušių miškas

Rodyk draugams

~ eNyu | 2008-05-06.

7 komentarai įrašui “Išdegę peizažai”

 1. Tie mano visi driežai ir pan. taipogi iš Juodkrantės šį savaitgalį… Nematei manęs?
  Kadangi Neringą visuomet renkuosi savo atostogoms/savaitgaliams (vs. Palanga, veee), tuos išdegintus plotus po keletą kartų kasmet pravažiuoju… Siaubekas, ne kitaip.

 2. Mes ketvirtadienį pasivažinėjom. Nemačiau tavęs. Užtat irgi mačiau driežiukų.:) Gaila, kad nežinojau, kad tu pajūryje, būčiau paraginęs susitikt arbatos.

  pėes. Iš Juodkrantės bus daugiau.

 3. Tai jau laukiam laukiam to "pėes" ;) Manau, ir gražių vaizdų pafotkinai, m? Na aš nesakau, kad šios fotkės negražios, bet liūdnokos… Kai gyvai stebiu tuos degusius, kadais gyvus, plotus mane toks pyktis apima. Grožį pakeitė nykuma…

 4. turėjau garbę pamatyti pušynus iškart po gaisro. tada net ašaros susitvenkė, kai pamačiau tą vaizdą. dabar išlikęs tik mažytis trupinėlis siaubo, kuris buvo iškart po gaisro. ir viskas dėl sušiktų pinigų :|

 5. Čia kažkaip įdomiai buvo. Į e-mailą gavau žinutę apie naują komentarą, bet čia jo nėra. Komentaras buvo toks:

  Nuo: DJ
  Komentaras:
  :) prasilenkem kogero, as vaziavau is Juodkrantes i Smiltyne ir atgal… :)) palyginus, kaip pradzioj buvo, tie isdege vaizdai jau nera taip baisu, kaip atrode man pirma karta… :)

  Atsakau į komentarą:)
  Galimas daiktas, judėjimas buvo visai nemenkas.:) Aš buvau toks pasišiaušęs bičiukas su kuprine, daugiausia laiko važiavom šalia su broliu.:)

 6. tavo peisazai tokie artimi man jie man taip patiko tokie svajingi be proto saviski….o kiek tau metu?

 7. Julija, smagu, kad patiko nors ir liūdni peizažai.

  Metų man, beje, 24. Manai, kad tai kaip nors įtakoja peizažus?:)

Palikti komentarą