BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Nes mes mylime … ledą?

Ok, kai išvažiavau iš -16 laipsnių kankinamo Vilniaus ir patekau į pūgą Klaipėdoje, važiavau per lygiai tokią pačią Kylyje, nerealiai sušalau Berlyne, grįžęs per Kūčias vėl radau kalnus sniego ir skaitydamas žinias vis girdėjau apie dėl pūgų nekylančius lėktuvus, nepravažiuojamus kelius ir lavinas lavinas lavinas, kas būtų galėjęs mane kaltinti, jei šį kartą tikrai net neabejojau rasiąs daaaaug sniego Alpėse? Rimtai, kas?

O bet tačiau… Galėčiau sakyti, kad scenarijus praktiškai nesiskyrė nuo praeitų metų (ką tik supratau, kad metai tie patys, tik žiema kita) - vėl visa tai, kas turėjo iškristi kalnuose - iškrito pas mus, pas lenkus, pas vokiečius, net pas ispanus. O kalnuose lijo. Sakė, kad net iki 2km. Bet šį kartą viskas buvo dar žiauriau. Visuotinis atšilimas ar kažkas panašaus?:) Nežinau. Bet neužskaitau.

Tai va taip, be sniego ir bandėm šį kartą pasnieglenčiaut. Kaip visada, viskas sudėta į video metraštį. Pamaloninkit mano savimeilę ir palikit komentarą.:)

onICE - Snowboarding from Nerius Juzumas on Vimeo.

Ankstesnieji sniego mylėtojų nuotykiai:

Nes mes mylime sniegą 1
Nes mes mylime sniegą 2
Nes mes mylime sniegą 3

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ eNyu | 2010-01-04. Temos: ,

18 komentarai įrašui “Nes mes mylime … ledą?”

 1. Tai tep ir nesupratau kurioj 6aly buvai?

  O d4l sniego nieko keisto - pažįstami ką tik š Tatrų grįžo, tai ten tik patrankos sniego prišaudė

 2. Snowboardinom, tai Austrijoj, bet aš per savo atostogas dar ir į Vokietiją užsukau.:) O Kalėdas apskritai - Čekijoj sutikom.:)

  Tas “nieko keisto” negalioja, turint omeny, kad praktiškai visą kelią pustė. Ir pas mus -21 bei sniego priversta kiek nori.:)

 3. Tikėjausi pamatyti ‘a 360 degree backside rotation’ arba ką nors panašaus :D

 4. Būčiau galvą nusilaužęs…:D Kai yra sniego - galima mokytis visokius triukus, o kai nėr… Šiaip būtumėm keliavę į snow-park’ą, bet akivaizdžiai šitas kurortas buvo skirtas slidininkams. Tad šitas planas irgi neišdegė. Nors šiaip erdvės fryraidinti būtų buvę pakankamai, bet šįmet nebent per kelmus, kupstus ir edelweiss’us.:)

 5. I like :]

 6. Kieta :D

 7. Grazu :) Gale video, Neriau, kai ant kojos po board’a turejai galvojau spagata padarysi :D

 8. Dėkui.:) Jaučiu, nedaug tetrūko…:D

 9. Na, ten kur voliojatės tai sniegas purus atrodo, ir ledo nesimato :P Bet kaip supratau iš komentarų, jums labiau patinka šalia trasų lakstyti :D

 10. Tai, žinok, neteisingai atrodo.:) tas sniegas buvo toks “purus”, kad vaikščiojom “pusnų” paviršium, kaip Tolkieno elfai.:) į tas pusnis galvą prasiskelt buvo galima, ką aš beje ir mėginau.

 11. komentaras.
  :)

 12. savimeilė.
  :)

 13. smagiai susuktas filmukas, + soundtrackai gerai parinkti :))

 14. Dėkui, Tomai.:)

 15. Kai tokia muzika, viska galima ziureti :)

 16. Komplimentai IJO ir Groove Armada.:)

 17. Gal Jusu nuotraukos talpinamos kur kitur ar Jus visiskai atsisakete fotografijos?!

 18. Sveikas, Rimai,
  (tikiuosi ir pats vadinsi mane “tu”)
  šiuo metu sakyti, kad visai atsisakiau fotografijos turbūt nebūtų labai neteisinga. Mažai befotografuoju ir dar sunkiau surandu laiko sutvarkyti tą tūkstantėlį nuotraukų, kurios laukia patekimo čia. Norėčiau sugrįžti prie šito užsiėmimo, bet vis atsiranda priežasčių, kurios neleidžia. Bet pastaruoju metu pastangos vis perauga į darbus, tai gal pavyks.:)

Palikti komentarą