BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Tūkstančio burių istorija - Išlydėjimas

Turbūt bent iš dalies geras metas dabar parašyti apie regatos išlydėjimą. O geras dėl to, kad už lango jaučiama kaitra man primena tą popietę, kai dviračiu lėkiau ant Smiltynės molo. Žinoma, prieš maždaug 10 mėnesių būčiau galėjęs kiek daugiau papasakoti apie kiekvieną nuotrauką, bet tebūnie tai daugiau foto(nei)pasakojimas. Tarsi vienos iš daugelio skolų skaitytojams grąžinimas. Ir tuo pačiu sąžinės priekaištų nusimetimas leidžiantis vėl drąsiai į rankas imti fotoaparatą.

Visų pirma, reikia pasakyti, kad puiki žmonių nuotaika ir nekantravimas buvo jausti jau laukiant kelto į Smiltynę. Žmonės dairėsi aplink ir nors buvo neramu praleisti įdomiausius laivus, tačiau laukimas nė kiek neprailgo - veiksmas vyko visur. Ir džiugiausia buvo ta smagi atmosfera - visų laivų įgula mojo, pypseno, o kai kurių grojo gitaromis ar akordeonu. Gal atrodysiu labai naivus, bet man tokios nuotaikos mūsų krašte norėtųsi daug dažniau. Dėl to turbūt kas kart ir keliauju į burbuliavimus Lukiškių aikštėje. Ten panašu.

Reikia pripažinti, kad laivų buvo gyva galybė. Tiek didžiųjų, tiek visai mažų - atlėkusių tiesiog išlydėti kolegų.

Labai patiko kelių laivų toks atsisveikinimas ir klasikinis burių išskleidimas.:)

Laivų kiekį viršijo tik palydinčių žiūrovų skaičius:

Atrodo, kad turbūt visas miestas susirinko. Ir nors matyti galėjai pakankamai neblogai ir atsistojęs toje minioje ar net ant paties jūros kranto, tačiau mąstydamas būtent apie šią akimirką (kai dalinsiuos šiomis nuotraukomis su savo skaitytojais bei draugais) aš nusprendžiau pasilypėti aukštėliau. Toli gražu nebuvau vienintelis:

Ir buvo be proto smagu matyti laivus užpildančius horizontą taip, kaip turėtų kiekvieną rytą ir vakarą atrodyti mūsų jūra - mojanti išvykstantiems ir priimanti sugrįžtančius. Tikėkimės greitai.

Taip baigiasi vienas ilgiausių mano pasakojimų. Ilgiausias ir dėl to, kad jam papasakoti prireikė beveik metų.:) Didesnio formato nuotraukos (ir tos, kurios nebetilpo) čia (spaudžiant pilną ekraną):

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ eNyu | 2010-05-17. Temos: , , , ,

Vienas komentaras įrašui “Tūkstančio burių istorija - Išlydėjimas”

  1. puikus reportažas :>

Palikti komentarą