BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
 
header image
 

Veidai tamsoje - senienos


Garsas

Ilgas laikas praėjo, daug renginių teko matyti, daug kartų į repo ritmą linguot. Vienas smagesnių įvykių buvo visai netikėtas Kamy pasirodymas latvių Positivus festivalyje kartu su Mamania. Aišku dabar Dee&Kamy jau visur - net ir Rygoj jau antrą kartą per mėnesį. Bet visur jie yra awesome - šiųmečiame B2G, jų pasirodymas buvo vienareikšmė renginio vinis.

Apie B2G, beje, aš planavau rašyti ilgą ir piktą įrašą be nuotraukų, bet laikas praėjo, o pyktis atslūgo (sorry, tie, kurie tikėjotės). Visgi, paaiškinkit man, kas nukentėtų, jei aš su savo OOOOOOMMMMMMGGGGGG profesionalia aparatūra pafotografuočiau savo draugus, du koncerto lankytojus ir vieną atlikėją? Ne, fotoaparatų įsinešti nevalia. Tiesa panašu, kad aš su savo aparatu nebeįeisiu praktiškai į jokį festivalį.  Mobiliakai arba nieko.:) Reikia išmokti išardyti, praryti ir vėl surinkti savo 80-200mm…:)

Mamania prie Neries

Madis Nestor @ Redbull music academy

Madis Nestor @ Redbull music academy

Beje, šitas estų DJ grojo labai labai gerai. Buvo pats tas laikyt kojas iškišus pro Kultflux langą.

Messiah goes Mad Orchestra @ Satta Outside 2009

Messiah irgi yra visur. Bet jį išgirsti kaskart yra labai smagu.

Messiah goes Mad Orchestra @ Satta Outside 2009

Messiah goes Mad Orchestra @ Satta Outside 2009

Messiah goes Mad Orchestra @ Satta Outside 2009

Lygiai kaip ir BrassBastardz. Jų Jiemah turbūt vienas seniausių gabalų mano fonotekoj. Ir visvien vež. Naują jų albumą, beje, jau galima surasti net ir Spotify.

BrassBastardz @ Satta Outside 2009

BrassBastardz @ Satta Outside 2009

Patiko (0)

Rodyk draugams

~ eNyu | 2010-09-23. Temos: , , ,

3 komentarai įrašui “Veidai tamsoje - senienos”

  1. Turiu tokias pačias Mesajos nuotraukas iš sattos :] O dėl objektyvo, tai manau, kad tik su B2G čia tokios bėdos, į kokias supynes, tundrą ar sattą praeitum be didesnių problemų ;]

  2. Ko gero. O kaži kaip į Open’er ar panašius? Nes Positivus, man rodos, irgi agresyvokai tikrino ir neleido įsinešti “profesionalių” fotoaparatų.

  3. Nežinau, lieka parašyti orgams, ir jeigu ką, susitarti, parodyti, kad rašai blogą ir esi laisvo oro fotografas, gal praleis tokiu atveju :]

Palikti komentarą